Szybki kontakt


ACCSER
Ul. Jutrzenka 3
62-090 Kiekrz

(+48) 608 465 280


Biuro Rachunkowe Poznań - Księgowość i podatki

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Prowadzimy ewidencję sprzedaży, podpowiadamy wysokość stawki ryczałtu oraz kiedy trzeba zacząć płacić VAT. Sporządzamy miesięczne i roczne rozliczenia podatkowe. Na życzenie wystawiamy faktury w imieniu Klienta.

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

Prowadzimy wszystkie konieczne ewidencje związane z podatkową księgą przychodów i rozchodów, podpowiadamy jak prowadzić księgę i kiedy trzeba zacząć płacić VAT. Sporządzamy miesięczne i roczne rozliczenia podatkowe. Na życzenie wystawiamy faktury w imieniu Klienta.

Pełna księgowość

Prowadzimy księgi zgodnie z obowiązującym przepisami o rachunkowości oraz standardami rachunkowości. Prowadzimy ewidencje środków trwałych, w tym uwzględniające różne stawki dla celów rachunkowych i podatkowych. Sporządzamy roczne sprawozdania finansowe, w tym skonsolidowane. Na życzenie wystawiamy faktury w imieniu Klienta.

Zmiana biura rachunkowego

Za Twoim pozwoleniem skontaktujemy się z dotychczasowym biurem rachunkowym i przejmiemy obsługę księgową tak, aby Twoja firma tego nie odczuła.

Sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych

Sporządzamy deklaracje i zeznania podatkowe wymagane przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Sporządzamy również zeznania roczne dla osób fizycznych uzyskujących dochody z pozostałych źródeł (umowa o pracę, zlecenie, najem, itp.).

Zwrot VAT za materiały budowlane

Analizujemy otrzymane dokumenty pod kątem zgodności z załącznikiem do ustawy o zwrocie osobom fizycznym niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym i wypełniamy odpowiednie formularze.

Kontakt z Urzędem Skarbowym i kontrole podatkowe

Na podstawie odpowiednich pełnomocnictw, kontaktujemy się z Urzędem Skarbowym oraz reprezentujemy Ciebie i Twoją firmę podczas kontroli podatkowych.

Powrót

Projekt i realizacja: Drużyna A